ü Abdurrahim Albayrak başkanlık istiyor! - FCN Blog

Abdurrahim Albayrak başkanlık istiyor!


Galatasaray'da yönetimin tazelenmesi için erken seçim kararının alınıp alınmayacağı merak konusu olurken yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre başkanlık için hevesli olan isimlerden biri de Abdurrahim Albayrak ancak Albayrak'ın önünde Mustafa Cengiz engeli yer alıyor. 

Galatasaray camiasında ortam çok sıcak. Seçim ateşi iyice kendini hissettirmeye başladı. Sarı-kırmızılı kulübün üyeleri önce mali genel kurul sonrasında da seçim bekliyor. Taraftarda da artık seçim sesleri yükseldi. Başkan Mustafa Cengiz'in üst üste yaptığı açıklamalarla gündemi sarsarken her ne kadar geçtiğimiz günlerde "Bir an evvel mali genel kurulu yapıp seçimlere gitmek istiyorum. Niye kaçayım ki genel kuruldan" ifadelerini kullansa da ne seçim ne de genel kurul için somut bir adım atmış değil.

ADAY OLMAK İSTİYOR

Bir yandan olağan takvime göre Mayıs 2021'de de halihazırda Galatasaray'ı seçim bekliyor. Metin Öztürk resmen adaylığını açıklarken, Burak Elmas ile Ozan Korkut da çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut yönetimin kimi aday çıkaracağı da bu noktada büyük soru işareti. Galatasaray'da yöneticilik tecrübesi anlamında mevcut yönetim içeresindeki en yetkin kişi Abdurrahim Albayrak.

ALBAYRAK'IN ÖNÜNDEKİ ENGEL...

Galatasaray İkinci Başkanı, başkanlığa adaylığını koymak istiyor. Hep en büyük hayali olan Galatasaray Başkanlığını yapmak isteyen Albayrak'ın adaylık sürecinde ise bir engeli var. O engel de başkan Mustafa Cengiz'in yine seçimde aday olmak istemesi. Bir yönetimden iki aday çıkmasının doğru olmayacağını düşünen Abdurrahim Albayrak için bu durum başkanlık hayalini sekteye uğratıyor. (Ajansspor) 

Galatasaray haberleri için tıklayın! 
Futboldaki son gelişmeler için tıklayın!

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.