ü Emre Kılınç: Nerede oynadığımın önemi yok, önemli olan katkı sağlamam... - FCN Blog

Emre Kılınç: Nerede oynadığımın önemi yok, önemli olan katkı sağlamam...

Galatasaray'ın, 2-1'lik BB Erzurumspor galibiyetinde takımının ilk golünü atan Emre Kılınç, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

"İNŞALLAH GALİBİYET SERİSİNİN BAŞLANGICI OLUR"
"Kazanmamız gereken bir maçtı. Bu maçı çok konsantre olmuştuk. İlk yarı oyunu da iyi götürüyorduk. İlk yarının sonunda yediğimiz talihsiz gol belki oyunu etkiledi; ama oyunun üstünlüğü ilk yarıda bizdeydi. İkinci yarıda da 10 kişi kalmamız bizi etkiledi. Bu maç galibiyet serisi başlatma açısından çok önemliydi bizim için. Erzurum inanılmaz zor bir deplasman. Rakım çok yüksek, hava soğuk... Kazandığımız için inanılmaz mutluyuz. İnşallah bu galibiyet bundan sonra yakalayacağımız serinin bir başlangıcı olur." 

"NEREDE OYNADIĞIMIN ÖNEMİ YOK"
"Benim için nerede oynadığımın önemi yok. Önemli olan takımıma katkı sağlamak. Eğer katkı sağlayabiliyorsam, hocamız, takım arkadaşlarım, taraftarlarımız mutluysa performansımdan benden mutlusu yok."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.