ü Federasyon resmen açıkladı: Localar %50 kapasite! - FCN Blog

Federasyon resmen açıkladı: Localar %50 kapasite!


Koronavirüs pandemisi nedeniyle Süper Lig'de ilk yarı maçların seyircisiz oynanacağını açıklayan federasyon, bugün yaptığı ikinci bir açıklamayla kararında "localar için" esneklik uygulanacağını duyurdu. Federasyon tarafından yapılan açıklamada milli aranın ardından localarda %50 kontenjanla seyirci girişine izin verileceği açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi sitesinden yapılan açıklamada "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, ilgili kurum ve kurullarla görüşerek yaptığı değerlendirme sonucunda TFF Sağlık Kurulu'nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla, lig ve kupa müsabakalarında locaların yüzde 50 kapasitesi kadar seyirci alınmasına karar vermiştir.per Lig, TFF 1. Lig, Misli.com 2. ve 3. Lig ile Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarını kapsayan uygulama, 17 Ekim 2020 tarihinden itibaren başlayacaktır. Uygulamanın detayları ayrıca ilan edilecektir. Kamuoyunun bilgilerine saygıyla duyurulur." ifadelerine yer verildi. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.