ü Ayhan Akman açıkladı: Arda Turan'ın ateşi 39'a yükseldi! - FCN Blog

Ayhan Akman açıkladı: Arda Turan'ın ateşi 39'a yükseldi!

Galatasaray'da eski günlerine dönüş sinyali veren ve performansının yükseldiği bir dönemde koronavirüse yakalanan Arda Turan için Sarı Kırımızılılar'ın eski futbolcusu ve yorumcu Ayhan Akman'dan flaş bir bilgi geldi.

Galatasaray'da koronavirüse yakalandığını açıklayan ve izolasyon altında bulunan Arda Turan için Sarı Kırmızılılar'ın eski oyuncusu ve futbol yorumcusu Ayhan Akman'dan flaş bir yorum geldi. A Milli Futbol Takımımız'ın Macaristan ile oynayacağı maç için TRT Spor stüdyolarında karşılaşmayı değerlendiren Akman, konu Arda Turan'a gelince "Arda’nın ateşi 39 derecelere kadar çıkmış. Kas ağrıları da olmuş. Bugün biraz daha iyi olduğunu duydum.'' dedi.

Arda Turan geçtiğimiz günlerde yaptığı yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını belirtmiş ve "Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır. Hastanede tedavi ve izolasyon altındayım. En kısa zamanda görüşmek üzere.." ifadelerini kullanmıştı.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.