ü Belhanda belirsizliği sürüyor! - FCN Blog

Belhanda belirsizliği sürüyor!

Galatasaray'da sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Younes Belhanda'nın yarattığı soru işaretleri devam ediyor. Bu sezona iyi bir giriş yapan Faslı orta saha oyuncusuna Fransa Ligi ve Arap Ligi takımlarının teklif yapmak için hazırlandığı bilinirken, futbolcu Galatasaray'ın "indirimli" yeni sözleşme teklifine henüz bir yanıt vermedi.

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; 2017-2018 sezonundan beri Galatasaray formasını giyen ve zaman zaman taraftarlarla münakaşa içerisine giren Belhanda'nın Galatasaray'daki geleceğinin belirsizliği devam ediyor. Bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Faslı yıldızla özellikle Fransa Ligi takımlarından teklifler olduğu bilinirken, Belhanda'nın Galatasaray'da kalıp kalmayacağı merak konusu oldu. Galatasaray'dan yıllık 3 Milyon 350 bin Euro net maaş kazanan Belhanda, yönetimin yeni sözleşmede indirim talebine henüz yanıt vermedi. Bu sezona iyi bir giriş yapan Faslı futbolcu konusunda da taraftarlar ikiye ayrıldı. Taraftarların bir kısmı Belhanda'nın kalması gerektiğini savunurken, diğer kısmı ise Belhanda ile yolların ayrılması gerektiğini vurguladı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.