ü Birisi gidecek, diğeri kalacak! - FCN Blog

Birisi gidecek, diğeri kalacak!

Galatasaray'da savunmanın bel kemiği olarak görülen Luyindama ve Marcao için karar verildi. Teknik direktör Fatih Terim'in planlarında büyük rol oynayan ikili aynı zamanda gösterdikleri performansla Avrupalı kulüplerin ilgisini çekiyor. Teknik heyet ve yönetim yaptığı toplantıda savunma tandemi için kararını verdi. 

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray devre arasında Luyindama ve Marcao’dan birini göndererek transfer için bütçe oluşturacak. Yüksek bonservis getirene veda edilecek, kalan oyuncuya ise yeni sözleşme imzalatılacak. İngilizler, Luyindama'ya, İtalyanlar ise Sambacıya devre arasında teklif yapmaya hazırlanıyor. 15 milyon euro'nun üzerindeki teklifleri değerlendirmeye alacak yönetim, ikisinden birini satarak ara transfer bütçesini oluşturacak. Yüksek bonservis getirene veda edecek sarı-kırmızılılar, takımda kalan ismin ise sezon sonunu beklemeden sözleşmesini uzatacak.

Yaz döneminde Belhanda, Babel ve Diagne'yi elden çıkartmayı başaramayan Galatasaray yönetimi, ocak ayında kadrosuna ilk 11 düzeyinde en az üç takviye (savunma-orta saha-hücum) düşünüyor ve kaynak yaratmak için Luyindama- Marcao ikilisine güveniyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.