ü Fatih Terim'den transferde 7 şart! - FCN Blog

Fatih Terim'den transferde 7 şart!


Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile yönetimin yaptığı toplantı sonucunda iç barış sağlanırken toplantıda Terim'in yönetimden transfer için söz aldığı öğrenildi. Fatih Terim'in Ocak ayında yapılacak transferler için 7 şart koştuğu ve bunlar için de söz aldığı öğrenildi. 

Takvim gazetesinin haberine göre; Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, devre arasında Marcao ya da Luyindama'nın satışından gelecek parayla yeni bir takım kurmayı planlıyor. Başkan Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri ile yapılan son olağanüstü toplantıda bunun sözünü de aldı.

4 YA DA 5 OYUNCU

Beklediği gibi 15-20 milyon euro'luk satış gerçekleştirmeleri durumunda kiralıklar dahil 4 veya 5 oyuncu ile kadrosunu güçlendirmek ve geliştirmek istiyor. Bu nedenle bir çerçeve de belirledi. Fatih Terim, alınacak isimlerde istediği şartları ise scout ekibine şu şekilde sıraladı;

"GURUR DUYACAK"

Galatasaray'da oynamanın ne demek olduğunu bilecek. Yabancı bile olsa Galatasaray'da oynadığı için GURUR duyacak. 

"ASİ OLACAK"

ASİ olacak. Yenildiğimiz zaman soyunma odasında isyan edecek. Koşmayan arkadaşına tepki koyacak.

"YETENEK"

YETENEKLİ olacak.

"GÜÇ VE HIRS"

Yeteneklerinin yetmediği yerde GÜÇLÜ olacak. GÜCÜNÜN yetmediği yerde HIRSINI ortaya koyacak.

"SERT, KAVGACI"

SERT hatta KAVGACI bile olacak.

"YEDEKLİĞE İTİRAZ"

Yedek kaldığı zaman İTİRAZ edecek.

"BAĞIRACAK"

Yenilgi anlarında gerekirse arkadaşlarına bağıracak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.