ü Galatasaray seçime gidiyor! - FCN Blog

Galatasaray seçime gidiyor!

galatasaray
Galatasaray'da yönetim beklenen kararı aldı. Kulüpten 'kamuoyuna duyuru' başlığıyla yapılan açıklamada Galatasaray Yönetim Kurulu'nun oy birliği ile 19-26 Aralık 2020 tarihinde yapılmak üzere seçim kararı aldığı ifade edildi. Sarı-Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu, oy birliğiyle 19-26 Aralık 2020 tarihinde yapılmak üzere seçim kararı almıştır. Pandemi nedeniyle, 7244 sayılı kanun ve bu kanuna istinaden çıkartılan genelge çerçevesinde başvuru yapılacaktır."

BURAK ELMAS BAŞKANI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Seçim kararının alınmasının ardından Burak Elmas, Galatasaray Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı. Burak Elmas yaptığı paylaşımda "Galatasaray Yönetim Kurulu 19-26 Aralık 2020 tarihleri için seçim kararı almıştır. Ben ve yol arkadaşlarım Galatasarayımızın birliği ve geleceği için, Galatasaray değerleri çerçevesinde, değişimi sağlamak amacı ile yola çıkıyoruz. Camiamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.