ü Galatasaray'a Hamilton ve Barış Ermiş'ten kötü haber! - FCN Blog

Galatasaray'a Hamilton ve Barış Ermiş'ten kötü haber!

 
Galatasaray, Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde dün oynadığı Bakken Bears karşısında 91-81’lik galibiyet elde ederken iki guardını sakatlığa kurban vermişti. Sarı-kırmızılı kulüp, yapılan sağlık kontrollerinin ardından Alex Hamilton ve Barış Ermiş'in son durumuyla ilgili bir açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi: 

Alex Hamilton’ın bugün sponsor hastanemiz Medical Park Bahçelievler’de yapılan testlerinde, oyuncumuzun sol vastus medialis kasında ikinci derece yaralanma bulgusu saptanmıştır. Oyuncumuzun tedavi ve rehabilitasyon süreci yaklaşık olarak dört hafta olarak öngörülmektedir.

Barış Ermiş’in yapılan test ve muayenelerinde, oyuncumuzun sağ rectus femoris kasında ikinci derece yaralanma bulgusu saptanmıştır. Oyuncumuzun tedavi ve rehabilitasyon süreci yaklaşık olarak üç hafta olarak öngörülmektedir.”

Galatasaray haberleri için tıklayın!

Basketboldaki son gelişmeler için tıklayın!

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.