ü Mustafa Cengiz'den flaş karar! - FCN Blog

Mustafa Cengiz'den flaş karar!

Galatasaray'da sezon sonunda gerçekleşmesi beklenen başkanlık seçimi için camia içerisinde hareketlilik başlarken, mevcut başkan Mustafa Cengiz flaş bir karar verdi. Geçtiğimiz aylarda ağır bir tedavi gören ve iki ameliyat geçiren Cengiz'in başkanlığa aday olmayı planladığı öğrenildi! 

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'da camia yeniden seçim isterken, iki büyük ameliyat geçiren Başkan Mustafa Cengiz'in merakla bekleniyordu. Başkan Cengiz'in tekrar adaylığı düşündüğü, hatta bazı kişilere yöneticilik teklifinde bulunduğu ortaya çıktı. Cengiz'in yeni bir ekiple yola çıkmayı planladığı belirtildi. Bu çerçevede camianın önemli isimleri ile görüşen Cengiz'in kendisini iyi hissettiği ve sağlık yönünden herhangi bir tereddüt içinde olmadığı bildirildi. 

Başkan Mustafa Cengiz'in yeni liste yapması durumunda 2. Başkan Abdurrahim Albayrak'la yola devam etmeyi planladığı, yönetiminde de önemli değişikliklere hazırlandığı belirtildi. Abdurrahim Albayrak ise kararını son anda verecek.

BURAK ELMAS ADAY OLACAK

Galatasaray'da beklenen başkanlık seçimi için Metin Öztürk’ün de yıllardır hazırlandığı biliniyordu. Burak Elmas da adaylar arasında.. Daha önceki seçimde Mustafa Cengiz ile yarışan Ozan Korkut da tekrar aday olacak.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.