ü RJ Hunter: Bu hafta özel ve önemli bir haftaydı.. - FCN Blog

RJ Hunter: Bu hafta özel ve önemli bir haftaydı..

Basketbol Şampiyonlar Ligi
'nde grubunun ikinci maçında Bakken Bears karşısında attığı 19 sayıyla takımımızın en skoreri olan ve galibiyette başrol oynayan Amerikalı forvet R.J. Hunter karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Bu hafta koç ekibi için önemli bir haftaydı. Onlara teşekkür etmek istiyorum. Tüm bu yaşadığımız dönemi çok iyi idare ettiler. Özellikle koç Ömer'e teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bugün tüm takıma çok pozitif enerji verdi. Maç hakkında çok optimistik bir yaklaşımdaydı. Tüm hafta bizi beraber tutmayı başardılar. Tabii yaşam içinde her şey var, basketbol içinde de böyle şeyler var. Bence takım olarak hala birbirimizi tanıma aşamasındayız. Bugün özellikle topu dolaştırma konusunda özellikle daha iyi iş çıkardığımızı, daha iyi takım olma yolunda ilerlediğimiz düşünüyorum. Bu sadece tek bir galibiyet. Ne çok heyecanlanmalıyız ne de kendimizi farkı bir yerde görmeliyiz. Adım adım gitmemiz gerekiyor. İyi bir yolda olduğumuzu söyleyebilirim.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.