ü Ryan Donk: Son vuruşlarda daha kararlı ve iyi olabilirdik! - FCN Blog

Ryan Donk: Son vuruşlarda daha kararlı ve iyi olabilirdik!

Galatasarayözellikle ilk yarısını çok üstün oynadığı maçta rakibi Kayserispor'la yenişemedi. Sahaya kaptan olarak çıkan Ryan Donk, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

"SON VURUŞLARDA DAHA KARARLI VE İYİ OLABİLİRDİK"
"Bugün dominant olan, birçok pozisyona giren bir Galatasaray takımı vardı. Bunun açıklamasını yapmak çok güç. Oynadığımız oyun, girdiğimiz pozisyon ve aldığımız sonuç birbiriyle örtüşmüyor; ama yapacağımız bir şey yok. Daha çok çalışmamız gerekiyor. Maça baktığımız zaman oyunun kontrolü bizdeydi. Oynayan arkadaşlarımız, oynamayan arkadaşlarımızın yerini aratmadılar. Oynadığımız oyun, girdiğimiz pozisyonlar, bulduğumuz şanslar ortada. Bunları değerlendirmemiz gerekiyordu. Son vuruşlarda belki biraz daha kararlı ve iyi olabilirdik. Çünkü gerçekten epey fazla pozisyona girdik. Maçı çok önceden koparıp çok daha farklı bir sonuç alabilirdik. Belki 3-0, belki daha fazlası olabilirdi." 

"5 DAKİKA UZATMA KAFAMA YATMADI"
"Diğer taraftan 2. yarıda benim kafama takılan en önemli soru işareti verilen ekstra zaman. Hem bizim yaptığımız hem de rakibin yaptığı oyuncu değişiklikleri vardı. Belki 10 tane oyuncu değişikliği vardı; ama sonuna bakıyorsunuz, sadece 5 dakika uzatma verilmiş. O beş dakika benim tam olarak kafama yatmadı." Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.