ü Terim'den takıma toplantı! - FCN Blog

Terim'den takıma toplantı!

Milli arada koronavirüs testi pozitif çıkan 5, sakatlığı sebebiyle de 3 oyuncusundan mahrum kalan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim oyuncularını zorlu lig maratonuna motive tutmaya çalışıyor. Deneyimli teknik adam milli aranın ardından Kayserispor ile oynanacak karşılaşmada mutlak 3 puan istediğini öğrencilerine tekrarladı. 

Kayserispor maçının hazırlıklarına devam eden Galatasaray'da, teknik direktör Fatih Terim takımı motive etme çalışmalarına başladı. Tecrübeli teknik adam, dünkü antrenman öncesi oyuncularıyla kısa bir toplantı yaptı. Üst üste gelen sakatlıklar, koronavirüs vakaları ve milli takım kamplarından yorgun dönecek oyuncular sebebiyle ideal 11'ini kurmakta bir hayli zorlanan Terim, eldeki oyuncuları hazır tutmaya çalışıyor. Milli araya iyi sonuçlarla girdiklerini ve aynı tempoyla devam etmeleri gerektiğini hatırlatan Fatih hoca, "Sahada biz olmayı başarırsak kimin oynadığının önemi kalmaz. Yeter ki takım olalım, her şeyin üstesinden geliriz. Bu geniş kadroları da işte bu yüzden kuruyoruz, her arkadaşımız bir diğerinin açığını kapatırsa işte başarı o zaman gelir." diye konuştu.

EKİBİYLE SÜREKLİ TOPLANTI YAPIYOR

Terim antrenman sonunda da Florya'dan ayrılmayarak ekibiyle uzun süren bir toplantı daha yaptı. Her maça en kritik sınav gözüyle bakan Fatih hoca, Kayserispor analizine devam ederken, sahaya sürebileceği en iyi 11 konusunda yardımcılarına danışıyor. Dünkü toplantıda gündeme gelen maddelerden biri de hangi gençlerin takım oyununu aksatmadan 11'e dahil edilebileceği yönündeydi. Hafta boyunca idmanlarda genç isimlere ağırlık verileceği öğrenildi.


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.