ü Abdurrahim Albayrak: Ben ömrümü Galatasaray'a verdim! - FCN Blog

Abdurrahim Albayrak: Ben ömrümü Galatasaray'a verdim!

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Trabzonspor karşısında alınan 2-0'lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu. 

"ÖZKAN SÜMER ÇOK DEĞERLİ BİR FUTBOL ADAMIYDI"
"Geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan Özkan Sümer’i mezarının başında andık. Mekânı cennet olsun. Türk futbolunun başı sağ olsun. Değerlerini öldükten sonra anlıyoruz. Çok değerli bir futbol adamıydı. Galatasaray’a da Trabzonspor’a da büyük hizmetleri vardı.” 

"FUTBOLCULARIMIZ MUHTEŞEM BİR OYUN ŞABLONU ÇIKARDILAR"
“Erzurum’a gitmeden önce, lig Erzurum’da başlıyor demiştik. Bugün de Trabzon’da çok güzel bir oyunla beraber 2-0 galip gelmesini bildik. Şükürler olsun. Tüm futbolcu kardeşlerimin alnından öpüyor ve hepsini tebrik ediyorum. Teknik heyete teşekkür ediyorum. Muhteşem bir oyun şablonu çıkardılar. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.”

"BEN ÖMRÜMÜ GALATASARAY'A VERDİM"
“O gün konuştuğumuz beyaz sayfayı artık geri almamız gerektiğini düşünüyorum. Bu tip polemiklere de girmek istemiyorum. Benimle ilgili maçlardan sonra kaçtı diyorlar. Ben ömrümü, hayatımı Galatasaray’a verdim. Galatasaray puan kaybettiği zaman, yenildiği zaman benim sabahlara kadar neler geçtiğimi yüce Allah bilir. Galatasaray taraftarından rica ediyorum ben kaçmıyorum. Maçtan sonra çok gergin oluyorum, çok sinirli oluyorum. Konuşma esnasında yapabileceğim bir hata hem camiamıza hem Galatasarayımıza zarar verir diye çıkmıyorum. Hatta Hatay galibiyetinden sonra da Göztepe galibiyetinden sonra da konuşma yapmadım. Kupa maçından sonra da konuşmadım. Lütfen rica ediyorum arkadaşlar görevimizi yapıyoruz, Galatasaray için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Ertesi gün nelerle karşılaşacağımızı bilmiyoruz. Tam Trabzon’a geleceğimiz anda Diagne’nin eşi Covid oldu ve biz buraya Diagne’den yoksun geldik. Babel hala geri dönemedi. Dün akşam geç saatlere kadar hocamla beraber çalıştık. Bugün geç saatlere kadar yine hocayla toplantılar yaptık. Futbolcularımız Covid oldu, geri dönüşleri zorlu oldu. Eleştirirken herkes elini vicdanına koysun. Çok iyi işler yapmaya çalışıyoruz yönetim olarak çok iyi işler yaptığımıza eminim.”

"CAMİAMIZIN GÖNLÜ FERAH OLSUN"
“Taraftarlarımızın, camiamızın gönlü ferah olsun. Tüm dünyada futbol ekonomisi etkilendi. Bu kulüplerin yönetmenin, idare etmenin ne kadar olduğunu bir Allah bilir bir de bu işin içinde olanlar bilir. Beni eleştirebilirler; ama rica ediyorum hakaret olmasın. Eleştirenleri de eleştirmeyenleri de seviyorum. Beni eleştirenlere ‘beni neden eleştirdin’ demiyorum; ama biraz daha düşünerek etsinler. Biz de insanız. Annem hasta. Onu bırakıp deplasman maçına geliyorum. Bir deplasman, bir maç kaçırmadım. Gecemizi gündüzümüze verdik. Sadece ben değil futbolun içinde olan bütün aileler bu şekilde çalışıyorlar. Bu galibiyetin ve liderliğimizin tüm camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

"BİR TANE YÜZDE YÜZ PENALTIMIZ VERİLMEDİ"
“Bir penaltımızın olduğunu tahmin ediyorum. Bir tane yüzde yüz penaltımız vardı. Hakemler hakkında konuşmadığım için taraftarlarımızdan tepki alıyorum ama herkesin canı yanıyor arkadaşlar herkesin dikkat etmesi lazım.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.