ü Galatasaray kampları Türk Telekom Stadı'nda yapacak - FCN Blog

Galatasaray kampları Türk Telekom Stadı'nda yapacak

Türk Telekom Stadı

Fatih Terim, Galatasaray tarihinin en radikal kararlarından birinin altına imza atıyor. Futbolcular için Aslantepe’de mini kamp yeri için fizibilite çalışmaları başladı. Hayata geçmesi planlanan projede futbolcular kendileri için hazırlanan tek kişi odalara gelip dinlendikten sonra sahaya ayak basacak. Galatasaray bu proje ile diğer kulüplere de örnek olacak.

Pandemi döneminde coronavirüsü vakalarından başını kaldıramayan Galatasaray, son olarak Fatih Karagümrük maçına 3 oyuncusundan yoksun çıktı. Sürecin en başında virüse yakalanan Fatih Terim, futbolcuların psikolojisini düşünerek Florya'da gece kampını kaldırdı. Sabah'ın haberine göre; Yarın oynanacak Göztepe mücadelesinde de önceki haftalarda olduğu gibi futbolcular maç günü Florya'ya gelecek. Yeni yıldaki hedef ise futbolcuları maç günü Florya yerine Türk Telekom Stadı'nda toplamak.

STATTAKİ ODADAN ISINMAK İÇİN SAHAYA

Aslantepe'de mini kamp yeri için fizibilite çalışmaları başladı. Stadyuma yapılması planlanan bu proje hayata geçerse, Florya-Seyrantepe arasındaki ulaşım sorunu kalkacak ve maç günleri öğlen Türk Telekom Stadı'na gelecek oyuncular tek kişilik odalarında dinlendikten sonra yürüyerek ısınmaya çıkacak.

FCN Blog'da Maraton'un yeni bölümününde Karagümrük maçının teknik ve taktik analizi yapıldı! Galatasaray'a yenilgiyi getiren sebepler neydi? Maraton'un yeni bölümünü izlemeyi unutmayın! 


Futboldaki son gelişmeler için tıklayın!   

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.