ü Hasan Hüseyin Acar'dan transfer açıklaması! - FCN Blog

Hasan Hüseyin Acar'dan transfer açıklaması!

Kayserispor
ile olan sözleşmesini feshederek boşa çıkan 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Hasan Hüseyin Acar, katıldığı bir radyo programında Galatasaray'a transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kayseri ekibinden ayrılık kararının tamamen kendisine ait olduğunu ve teknik direktör Samet Aybaba ile yaptığı görüşmenin ardından sözleşmesini feshettiğini belirten tecrübeli oyuncu, Galatasaray'dan herhangi bir teklif almadığını belirtti.

Radyospor'a açıklamalarda bulunan Hasan Hüseyin Acar, kulübüyle yaşadığı ayrılık sürecini "Kayserispor'dan ayrılışım basında yanlış anlatıldı. Kayserispor'dayken kimseyle tartışmam olmadı, özellikle sosyal medyada yazılıp çizildiği gibi değil olay. Ben kendi istediğimle Kayserispor'dan ayrıldım. Ben, Samet Hoca'nın yanına gittim ve ayrılmak istediğimi söyledim. Kimse bana 'Seni göndermek istiyoruz, kovuyoruz' demedi. Kayserispor'dan kendim ayrılmak istedim. Takım kaptanlığını da ben kendi isteğimle bıraktım. Samet Hoca göreve başladıktan sonra yanına gittim ve 'Hocam, takım kaptanlığını benden alın, Sapunaru'ya verin' dedim. İtiraf etmeliyim. Takım kaptanlığı üzerimde baskı yaratıyordu." sözleriyle açıkladı.

Galatasaray'la ismi sezon öncesinde anılan Hasan Hüseyin Acar, "Galatasaray hakkında daha önce programınızda söylediğim sözler hala geçerli. Galatasaray'a karşı çocukluğumdan beri sevgim var. Galatasaray'a karşı pozitifim. Galatasaray'dan henüz resmi teklif almadım. Galatasaray'dan transfer teklif gelirse seve seve Galatasaray'da oynarım." ifadelerini kullandı.

Merkez orta sahada görev yapan 1994 doğumlu orta saha oyuncusu bu sezon Kayserispor forması altında 11 resmi maçta 810 dakika görev yaparken, bu karşılaşmalarda sadece 2 asist yaptı. 

FCN Blog'da Maraton'un yeni bölümününde Karagümrük maçının teknik ve taktik analizi yapıldı! Galatasaray'a yenilgiyi getiren sebepler neydi? Maraton'un yeni bölümünü izlemeyi unutmayın! 


Futboldaki son gelişmeler için tıklayın!   

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.