ü Levent Şahin: Maç, beklediğimizden kolay geçti... - FCN Blog

Levent Şahin: Maç, beklediğimizden kolay geçti...

Galatasaray, Süper Lig'de konuk olduğu Trabzonspor'u Arda Turan ve Oğulcan Çağlayan'ın golleriyle 2-0 mağlup etti. Yardımcı Antrenörümüz Levent Şahin karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

"BEKLEDİĞİMİZDEN KOLAY GEÇTİ"
"Bizim için burası, gelmeden önce zor bir deplasmandı. Ancak oyuna baktığımızda beklediğimizden kolay geçti. Oyuncu arkadaşlarımızı gösterdikleri mücadeleden dolayı, hafta içi yaptığımız çalışmaları sahaya yansıttıklarından dolayı tebrik ediyoruz. Oyunun belli bölümlerinde zaman zaman geriye düştük. Bu da gayet normaldi. Taktik çerçevesinde arkadaşlarımıza söylediğimiz bir şeydi. Rakip oyunun geneline baktığımızda daha çok uzun topla çıkmayı denedi. Uzun toplardan dönen topları doğru pozisyona ve yerleşimde sahip olduğumuzda, genele baktığımızda maçı domine ettiğimizi düşünüyorum." 

"FEGHOULİ'Yİ RİSKE ETMEK İSTEMEDİK"
"Önümüzdeki hafta Taylan yok. Kaleden ön tarafa kadar baktığınızda birçok oyuncumuz eksik. Biz bunları sorun etmiyoruz. Bu durumlarda hangi oyuncumuza görev verildiyse, bunu layıkıyla yaptı. Antalyaspor maçında hangi arkadaşa görev verilirse en iyisini yapacağını düşünüyorum. Feghouli zorlanma olduğunu söyledi. O yüzden fazla riske edilmeyip çıkarıldı. Yarın doktorlar daha sağlıklı bilgileri verecektir."

"GALİBİYETİ FATİH TERİM'E VE TARAFTARLARIMIZA ARMAĞAN EDİYORUZ"
"2020 yılı hem bizden hem tüm ülkemde yaşayan insanların birçok alışkanlıklarını ve sevdiklerini aldı. Son 8-9 aydan beri futbol gibi hiçbir şey aynı değil. Yaşamlarımız da değişti. 2021 yılı hepimize, ulusumuza, Galatasaray taraftarlarına bir ışık olur. Yılın son maçında kazanılan üç puan var. Ekranları başında hem futbolseverlere hem Galatasaraylılara umarım keyifli maç seyrettirmişizdir. Son galibiyetimizi başta teknik direktörümüz Fatih Terim'e ve taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz." 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.