ü Mustafa Cengiz'den adaylık mesajı! - FCN Blog

Mustafa Cengiz'den adaylık mesajı!

Vahşi hayvanlardan örnek vererek muhalefetin kendisini en zayıf anında düşürmeye çalıştığına dikkat çeken Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, mayıs ayında yine yarışın içinde olacağını ima etti. Takım sportif anlamda başarılı olursa Cengiz'in elinin daha da güçleneceği de dile getirildi.  

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; 1905 Galatasaraylı Yönetici İş İnsanları ve Derneği'nin (GYSİAD) "Sarı-kırmızı kareler" etkinliğinde kürsüye çıkan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı camiaya örtülü olarak, "Adayım" mesajı verdi. Yeni koronavirüs tedbirleri kapsamında olağanüstü genel kurula izin verilmemesi nedeniyle aralık ayındaki seçimleri iptal eden sarı-kırmızılı yönetim, olağan genel kurulun yapılacağı mayıs ayına kadar görevde olacak. İşte bu nedenle Başkan Mustafa Cengiz, rakipler ve kendisi ile ilgili olarak "Vahşi hayvanlar avlanırken sürüyü izler. Sürüde kim aksıyor diye bakarlar. Ben de şimdi kendime güvendim, merdivenden dik çıktım. Giderek toparlıyorum. Umarım bizi avlamazlar." ifadelerini kullandı.

Muhalefetin hastalığı sırasında en zayıf anını bekleyerek görevden el çektirmeye çalıştığını dile getiren Galatasaray başkanı Cengiz'in, bu sözlerle "Sağlığım yerinde ve yeniden adayım" mesajı verdiği ileri sürüldü. Sarı-kırmızılı camia, futbol takımının iyi gitmesinin de Mustafa Cengiz'in kararında etkili olacağını düşünüyor. Bu nedenle devre arasının hareketli geçeceği ve en az 3-4 transfer yapılacağı belirtildi. Üyelerin sportif başarıdan etkilendiği ve sportif yönden gidişatın iyi olmasının Başkan Cengiz'in şansı olacağı yorumları yapılırken, "Herkes sportif başarıya bakıyor. Takım yeniden havaya girdi. Şampiyon olunursa kartlar yeniden dağıtılır." görüşü ortaya atıldı.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.