Ryan Babel'den dönüş açıklaması!

Galatasaray'ın tecrübeli yıldızı Ryan Babel, kişisel YouTube kanalında bir video paylaştı. "Antrenmana Dönüş" başlıklı videoda kendisi gibi koronavirüse yakalanan ve antrenmana geri dönen oyuncuların da yer aldığı antrenman videosunda Babel ile oyuncular, hastalıkta neler yaşadıklarını anlattı.

Hollandalı yıldız oyuncu ilk olarak "Nasılsınız millet? Takımımla ilk antrenmanın için çok heyecanlıyım. Şu anda antrenmana gidiyorum. Hiç antrenmansız 15 gün. Evde durmak çok sinir bozucuydu. Bunu söylemişken, maalesef tüm kondisyonumu geri kazanmam gerekecek. Bu ne kadar sürecek bilmiyorum. Umarım diğerleriyle birlikte iyi bir programım olur. Arda, Younes ve sanırım birkaç kişi daha.. Maalesef koronavirüs, masaya böyle bir sorun getirdi ama döndüğümüz ve tekrar antrenman yapabileceğimiz için ve aşık olduğumuz şeyi her gün yapabileceğimiz için mutluyum. Sizi haberdar edeceğim. Korona takımı geri döndü. Herkes için sanırım iki hafta sonra ilk gün. Kondisyon için burada Yasin ile bisiklet süreceğiz. Geri dönüyoruz. Millet, antrenmana döndüğüm için çok mutluyum. Daha sadece birinci gün. İki hafta antrenman yapamamak beni deliye döndürdü. Evde kalmak, temiz hava alamamak, pozitifken yapmanız gerekn bu. İzolasyon. Hem kendini hem başkalarını korumak. Takım arkadaşlarımı tekrar görebildiğim için mutluyum. Kondisyonu geri kazanmaya başladık." cümleleriyle yayına başladı ve ardından da fitness salonundan takım arkadaşlarıyla görüşlerini paylaştı. 

TAKIM ARKADAŞLARIYLA DİYALOG

Ryan Babel: Arda, koronayken neler hissettin, nasıldı?

Arda Turan: İlk 4-5 gün çok kötüydü, çok ateşim vardı. Şimdi iyiyim ama çok şükür. Herkesin dikkat etmesi lazım, hijyen kurallarına, maskeye, mesafeye, çok önemli. Bunun şakası yok, önlemleri önce kendimiz alırsak çok daha iyi olur.

Younes Belhanda: Selam herkese, iyiyim. Koronavirüsü atlattım. Antrenmansız 14 gün geçirdim. Evde kaldım, yemek yiyip, uyudum. 7 ve sanırım 10 ya da 11. günler arasında hiçbir şey hissetmiyordum. Tat da koku da hiçbir şey.. Ama şimdi geri geldi. Kendimi tekrardan iyi hissediyorum.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.