Taylan Antalyalı gen haritasını çıkarttırdı!

Galatasaray'da bu sezon gösterdiği performansla parlayan yıldızlardan birisi olan Taylan Antalyalı, her hafta üzerine koyarak devam ederken 25 yaşındaki oyuncu özel hayatına da oldukça dikkat ediyor. Fatih Terim'in her hafta ilk 11'de şans verdiği orta saha oyuncusu yaptırdığı özel bir test sonrasında beslenme ve uyku düzeniyle ilgili de değişikliğe gitti. 

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'ın bu sezon yükselen yıldızı olmayı başaran Taylan, performansını korumak için hiçbir maddi ve manevi fedakârlıktan kaçınmıyor. 25 yaşındaki orta saha oyuncusunun geçen hafta İstanbul'da özel bir kliniğe giderek gen haritasını çıkarttırdığı öğrenildi. Bilimsel verilerle beslenme ve uyku düzenini şekillendirecek Taylan Antalyalı, ayrıca olası sakatlıklara karşı vücut direnç düzeyi hakkında bilgi sahibi oldu. Taylan bireysel idmanlarda bu verilere göre kuvvetlendirme çalışmaları yapıp, sakatlık riskini minimuma indirecek.

Kendisine çok iyi bakan, özel hayatına dikkat eden yıldız futbolcu, Alanyaspor ve Hatayspor maçından önce sakatlıklar yaşasa da tedavilere olumlu cevap verip sahaya çıkmıştı. Hatayspor maçı sonrasında takıma 3 buçuk gün izin verilmesine rağmen Taylan, Florya'ya gelmeye ve antrenman yapmaya devam etti.

Galatasaray tarihçisi Melih Şabanoğlu ile yaptığımız enfes yayını izlemeyi unutmayın! 👇


Futboldaki son gelişmeler için tıklayın!  

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.