ü Henry Onyekuru: Evime golle döndüğüm için çok mutluyum... - FCN Blog

Henry Onyekuru: Evime golle döndüğüm için çok mutluyum...

Ayağının tozuyla Gaziantep deplasmanında attığı 2 golle 3 puanı adeta söküp alan Henry Onyekuru, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

"TEKRAR GALATASARAY FORMASI GİYDİĞİM İÇİN ALLAH'A ŞÜKREDİYORUM"
“Her zaman Allah’a çok şükrediyorum Galatasaray formasını bana tekrardan giydirdiği için. Galatasaray gibi büyük bir camiada oynamak, formasını giymek inanılmaz büyük bir onur. Biliyorsunuz taraftarlarla da aramızda çok güzel bir bağ var. Geri dönmem için bana verdikleri destek ve onlarla tekrar beraber olmam, takım arkadaşlarım ve hocamla beraber olmam beni inanılmaz mutlu ediyor.” 

"EVİME DÖNDÜĞÜM İÇİN ÇOK MUTLUYUM"
“Dürüst olmak gerekirse %100 fiziksel olarak hazır değilim. Ancak bunun yanında çok önemli bir faktör var. Bu faktörün adı Fatih Terim. Bana verdiği güven ve destek ister istemez daha iyi hissettiriyor beni. Aynı şekilde saha içinde takım arkadaşlarımın verdiği destek, yardımcı hocalarımızın verdiği destekle beraber iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum. Her geçen gün daha da iyiye gidecektir. Gol attığım anda evime döndüğümü hissettim. Taraftarlar gelmem için çok destekte bulundular. Tekrardan onları sevindirebildiğim için, tekrardan evime döndüğüm için, evime golle döndüğüm için çok mutlu hissediyorum kendimi.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.