ü Mohammed transferinde sorun peşinat! - FCN Blog

Mohammed transferinde sorun peşinat!

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ara transfer döneminde kadrosuna mutlaka bir forvet transferi yapmak isterken, deneyimli teknik adamın listesinde de Mısırlı genç yetenek Mostafa Mohamed yer alıyor. Ancak yetenekli oyuncunun kulübü Zamalek yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle transfer ücretini peşin istemesi görüşmelerde tıkanmaya yol açtı!

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in listesindeki forvet adayları arasında ilk sırada yer alan Mostafa Mohamed'in transferinde peşinat sorunu yaşanıyor. Mısır cephesi, Galatasaray'dan paranın tamamını peşin olarak istedi. 5 milyon dolarlık paketin ilk 1 milyon dolarını peşin, kalan kısmını ise haziran ve aralık aylarında ödeyebileceğini ileten sarı-kırmızılılara, Zamalek Kulübü'nden olumsuz yanıt verdi. Görüşmeler tıkanınca Galatasaray masadan kalktı.

Bunun taktik gereği mi, yoksa başka alternatifler bulunmasından dolayı mı kaynaklandığı bilinmiyor. Ancak Terim'in, Mohamed konusundaki ısrarı devam ediyor. Zamalek forması giyen Mostafa Mohamed de Galatasaray'a transfer olmak istediğini ve kendisine izin verilmesini kulübünden talep etti...

FCN Blog'un birbirinden önemli konukları ağırladığı konsepti Eski Açık'ın bu haftaki konuğu Galatasaraylı kimliğiyle tanınan, yazar Mahir Şanlı'ydı. 👇

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.