ü Taylan Antalyalı: O istediğimiz oyunu sahaya yansıtmamız gerekiyor... - FCN Blog

Taylan Antalyalı: O istediğimiz oyunu sahaya yansıtmamız gerekiyor...

Galatasaray, Süper Lig'in 19. haftasında karşılaştığı Beşiktaş'a 2-0 mağlup oldu ve istikrarsız performansını devam ettirdi. Taylan Antalyalı karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu. 

"O İSTEDİĞİMİZ OYUNU SAHAYA YANSITMAMIZ GEREKİYOR"
“Bugün bence iki takım da iyi mücadele etti ağır bir zemine rağmen. Özellikle 11’e 11’ken istediğimiz birçok pozisyon da bulmuştuk açıkçası. Tabii ki 11’e 10 oynamak çok kolay değil böyle büyük maçlarda. Yine iyi bir mücadele gösteriyorduk ama kenar ortada uzaklaştıramadığımız bir gol yedik. Sonra bazı riskler aldık tabii ki. Maalesef buradan mağlup ayrıldık. En azından devreye kadar oynayacağımız iki maçı kazanıp devreye en iyi şekilde girmek istiyoruz. Biz Galatasaray gibi oynarsak 5 puanlık farkı çok rahat bir şekilde kapatırız. O özveriyi göstermemiz lazım. 5 puan bizim için çok büyük bir fark değil ama o istediğimiz oyunu sahaya yansıtmamız gerekiyor önümüzdeki haftalarda.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.