ü Efe Güven: Gurur duyulacak bir şekilde bitireceğiz.. - FCN Blog

Efe Güven: Gurur duyulacak bir şekilde bitireceğiz..

Kadınlar Basketbol Ligi'nde evinde ağırladığı İzmit Belediyespor karşısında sahadan farklı galibiyetle ayrılarak zirve takibini sürdüren Galatasaray kadın basketbol takımında baş antrenör Efe Güven karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Yeni bir ismin kadroya katılacağını açıklayan Güven, takım olarak iyi bir mücadele örneği sergilediklerini belirtti. 

Maçın ilk periyodu dışında oynadığımız bölümden genel olarak memnun kaldım. Kendimiz gibi oynadık. Geçen hafta Çankaya Üniversitesi maçında istemediğimiz bir mağlubiyet almıştık. Bu maçtan bizim içim önemli olan dersleri çıkartıp İzmit maçında bunları uygulamaya geçirdiğimize inanıyorum. Belli bölümden sonra maç koptu. Maçın koptuğu anlarda ritmi kaybetmemek adına tüm oyuncularımızdan katkı almaya çalıştık. Her gün daha iyisini yapabilmek için gayretli bir şekilde çalışıyoruz. Önümüzde çok önemli bir periyot var. Çok önemli maçlar olacak. Ümit ediyorum. Sezonu tüm taraftarlarımızın gurur duyacağı şekilde bitireceğiz. Kazanmak için mücadele edeceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

Yarından itibaren yeni bir oyuncumuz aramıza katılacak. Takımımızın önemli parçalarından biri olacaktır ve takımımızda roller istediğimiz şekilde yerine oturacaktır. Çünkü uzun zamandır yaşadığımız problem, rolleri yeteri kadar oturtamamamızdı. Bunun sebebi de önemli oyuncularımızın çok fazla gitmesi oldu. Gitmelerinin sebebi de kendileriydi. Her ne kadar elimizden geldiği kadar takımı yukarıya çıkarmaya çalışsak da,  bazen öngörülemeyen sebeplerden dolayı problemler oluyor. Bu problemi kısa sürede, yönetimimizle birlikte çözdük. İnşallah en kısa zamanda çok keyifli bir sezon finişi yapacağız.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.