Marcao: Defansif olarak gösterdiğimiz performanstan memnunum...

Bugün bir penaltıya sebebiyet verse de iyi performansını sürdüren Marcao, 3-0'lık Başakşehir galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu.

"DEFANSİF OLARAK GÖSTERDİĞİMİZ PERFORMANSTAN MEMNUNUM"
“Önemli bir performans. Büyük takımların defansif anlamda iyi iş çıkarması çok önemli. Galatasaray olarak defans anlamda iyi iş çıkarıyorsak bu sadece benim, Donk’un, Luyindama’nın, Martin’in, Saracchi’nin veya diğer savunmacı arkadaşlarımın değil, bunda orta sahamızın ve hücum oyuncularımızın da büyük payı var. Hocamızın bize ilk başta öğrettiği şey takım halinde hücum ve savunma yapmamız şeklinde. Oyunun iki yönünde her beraber oynamamız gerekiyor. Defansif olarak takımın gösterdiği bu performanstan mutluyum."

"DERBİYE ÇOK İYİ HAZIRLANMAMIZ GEREKİYOR"
“Bambaşka bir maç. Çok iyi dinlenmemiz ve kendimizi çok iyi hazırlamamız gerekiyor. Geçen sene Kadıköy’de aldığımız güzel bir galibiyet vardı; ama sonuçta bambaşka bir maça çıkacağız. Bambaşka bir hikayesi olacak. En iyi şekilde konsantre olup cumartesi günü en iyi sonucu almak istiyoruz."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.