ü Mustafa Cengiz federasyona gidiyor! - FCN Blog

Mustafa Cengiz federasyona gidiyor!

Alanyaspor
maçındaki kararlara ve hakem atamalarına sinirlenen Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, ceza alıp takımı yalnız bırakmamak için kendini frenledi. Ancak uçak dönüşünde deneyimli teknik adam başkan yardımcıları Albayrak ve Günay'a serzenişte bulunarak "Siz konuşun." mesajını verdi.  

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in asıl beklentisi ise yönetimin daha aktif olarak kendi üzerindeki ceza riskini alması.. "Bir tuzağı daha bertaraf ettik. Hakemle ilgili yorumumu kısa kesiyorum çünkü ceza vermek için bahane arıyorlar.." Bu sözler Alanyaspor maçı sonrası Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e ait.. Terim'in bu manidar sözlerinin nedeni ise takımı yalnız bırakmama isteği. Tecrübeli çalıştırıcının, Alanyaspor maçındaki hakem atamalarına ve sahadaki kararlara çok sinirlenmesine rağmen eleştiri düzeyini düşük tutmayı seçtiği öğrenildi.

BASKIYLA MÜCADELE EDİYOR
Terim, Alanyaspor maçı sonrası yapılan değerlendirme sohbetinde, "Ben konuşunca ceza alıyorum. Ama böyle zorlu dönemde evlatlarımı yalnız bırakamam" derken yöneticilerden daha aktif olmalarını istedi. Kurt hoca, "Algıları bozmak sizin işiniz. Cevap verilmesi gerektiğinde sessiz kalmayın. Takım üzerindeki baskıyı almalısınız." dediği ifade edildi.

NİHAT ÖZDEMİR'E GİDİYORLAR
Başkan Mustafa Cengiz'in bu hafta TFF'ye çıkarma yapmak istediği belirtiliyor. Galatasaray'ın patronu, Nihat Özdemir'den randevu istediği, son dönemde yaşanan hakem atamaları ve kararlarıyla ilgili şikâyetlerini anlatacağı öğrenildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.