ü Ryan Donk'a milli takım sürprizi! - FCN Blog

Ryan Donk'a milli takım sürprizi!

Galatasaray'ın Surinam asıllı tecrübeli isimlerinden Ryan Donk, alt yaş gruplarında Hollanda milli takımının forması giymiş olsa da girişimler sonucunda hak kazandığı Surinam Milli Takımı formasını giymeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında Surinam, Donk'a milli takım kadrosunda yer vermek istemiş fakat bu talep, FIFA tarafından reddedilmişti. Şimdi ise girişimler sonuç verdi ve Ryan Donk, alt yaş gruplarında Hollanda Milli Takımı forması giymiş olsa da girişimler sonucunda hak kazandığı Surinam Milli Takımı formasını giymeye hazırlanıyor. Daha önce bu konuda Kelvin Leerdam ve Diego Biseswar'ın milli takımda oynaması adına hak elde edilmiş ve son olarak Miquel Nelom ve Mitchell Donald konusunda da geçtiğimiz hafta girişimler olumlu sonuç vermişti. 

Galatasaray'ın yıldızlarından Ryan Donk, Hollanda'nın alt yaş gruplarında önemli görevler almış ve forma giymiş olsa da Surinam'ın girişimleri sonucunda 34 yaşında A milli takım forması ile mücadele etmeye hazırlanıyor. 

FCN Blog YouTube kanalına desteğinizi bekliyoruz; buraya tıklayarak kanalımıza ulaşabilir ve abone olabilirsiniz! 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.