ü Belhanda'ya maksimum teklif şartları iletildi! - FCN Blog

Belhanda'ya maksimum teklif şartları iletildi!

Galatasaray'da sürekli eleştiri oklarının hedefinde olan Younes Belhanda'nın sezon sonunda sözleşmesi sona eriyor. Takımda kalmak isteyen Faslı oyuncu ve menajeriyle bir süredir görüşmelerini sürdüren yönetim tecrübeli oyuncuya yapabileceği maksimum şartları belirtti. 

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; geldiği günden bu yana performansıyla Galatasaraylı taraftarları ikiye bölen, bir bölümünü kendisine hayran bırakan, diğer kısmının ise bir türlü gözüne giremeyen Younes Belhanda 4 senelik sözleşmesinin sonuna geliyor. Her fırsatta Cim Bom'da mutlu olduğunu dile getiren Faslı yıldız için yönetim bir süredir kontrat yenileme görüşmeleri yapıyordu. An itibarıyla tarafların ortak bir noktada buluşamadığı gelen haberler arasında.

ISRARCI DEĞİLLER
Sarı-Kırmızılı yönetim, şu anda 3 milyon 350 bin Euro kazanan tecrübeli futbolcuya pazarlıkların ardından maksimum 1.7 milyon Euro verebileceğini iletti.
Teklifi sunan ve beklemeye geçen Mustafa Cengiz ve ekibi, 31 yaşındaki oyuncu için ısrarcı olmayacak. Belhanda teklifi kabul ederse takımda kalacak, etmezse 4 yıllık birliktelik Haziran ayında sona erecek. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.