Bruma: Galatasaray'a gitmek önemliydi..

2014-2017 yılları arasında Galatasaray forması giyen ve şu sıralar kariyerini Olympiakos'ta sürdüren Portekizli oyuncu Bruma, ülke basınına açıklamalarda bulundu. Galatasaray'la ilgili günleri hakkında da görüşlerini belirten 26 yaşındaki kanat oyuncusu teknik direktör Fatih Terim ile olan ilişkisini de dile getirdi. 

Galatasaray'a gitmek benim için önemli bir adımdı. İstanbul'da güzel günler geçirdim. Fatih Terim'den de çok şeyler öğrendim. Genç oyunculara çok önem veriyordu, çok iyi anlaşıyordu. İdmanlardan sonra sürekli konuşuyordu. İletişim konusunda gerçekten başarılı bir teknik adamdı.

Sneijder ve Drogba ile birlikte oynamak benim için çok özeldi. Onları izlemiştim ve onlarla aynı takımdaydım. Herkesten bir şeyler kapmaya çalıştım. Çok küçüktüm, neyin ne olduğunu bilmiyordum. Galatasaray'da kahvaltıya gittim, çok sakindim, bir yere oturdum. 2 dakika sonra Sneijder geldi ve oturduğum yerin Drogba'nın yeri olduğunu söyledi, kalkmam gerektiğini söyledi. Tam ben kalkıyordum ki Drogba geldi ve oturmamı söyledi, yanıma oturdu. Benimle konuşmaya başladı, çok utandım. Yemeği falan bıraktım, söylediklerini dinlemeye başladım. Ona bir şey söylemeye çekiniyordum, sadece dinledim.

Galatasaray'a geldikten sonra bir röportajda "Şampiyon Galatasaray" demem istendi. "Şampiyon Galasataray" dedim, bir anda patladı. İdmana geç gitmiştim ve kimsenin haberi yoktu. Eve gidince bombanın patladığını gördüm. Herkes benimle dalga geçiyordu.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.