ü Emre Akbaba fedakarlığa hazır! - FCN Blog

Emre Akbaba fedakarlığa hazır!

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in
raporu doğrultusunda iç transfer çalışmaları devam ediyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek isimlerden birisi olan Emre Akbaba'nın sözleşmesini uzatmak isteyen yönetim, milli oyuncudan indirim yapmasını talep etti. Sakatlıkları sebebiyle uzun süredir takımdan uzak kalan ve eski günlerinden uzakta olan Emre Akbaba da hem indirim yapmaya hem de takımda kalmaya sıcak bakıyor! 

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray'a büyük umutlar ile transfer edilen ve transfer sürecindeki "dik duruşu" ile sarı-kırmızılı taraftarların gönlünü fetheden Emre Akbaba, yaşadığı ağır sakatlıklar sonrasında adeta kayıplara karıştı. Galatasaray'ın son oynadığı Erzurumspor maçının kadrosuna da "teknik sebeplerden" dolayı alınmayan Emre Akbaba, kulüp ile yeni sözleşme yapmak için her türlü fedakarlığa hazır olduğunu iletti. 

Galatasaray başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak ile görüşmelerini sürdüren Emre Akbaba, Galatasaray'a olan borcunu ödemek için yeni sözleşme şartları ve ücretinde her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu ifade etti. Abdürrahim Albayrak ile yaptığı görüşmede, "Sakatlıklardan dolayı beklenen katkıyı veremediğimin farkındayım, bana her zaman destek oldunuz ve her şartta yanımda oldunuz. Galatasaray'da kalmak istiyorum ve bunun için de her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım." dedi. Galatasaray'dan net 1.75 milyon euro maaş alan ve bu maaşında %15 indirime giden Akbaba ile 2 yıllık daha sözleşme görüşmelerini sürdüren sarı-kırmızılı yönetim, milli futbolcunun maaşını 600 bin euroya çekmesini talep etti.

FCN Blog'un kendisine has konsept yayını olan Maraton'un yeni bölümü yayında.. BB Erzurumspor karşısında alınan 3 puanı ve takımımızın ortaya koyduğu oyundaki eksiklikleri masaya yatırdı! 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.