ü Galatasaray'da seçime 5 metre şartı! - FCN Blog

Galatasaray'da seçime 5 metre şartı!


Galatasaray'da sezon sonunda yapılması planlanan seçim öncesinde başkan adayları tek tek ortaya çıkarken kulübün beklediği yazı da sonunda geldi. Sarı-kırmızılılarda seçimin yapılmasının önünde engel olmadığı öğrenilirken seçim için tek bir şartın konduğu ve bu sebeple kongrenin Ali Sami Yen'de yapılacağı öğrenildi. 

Sabah gazetesinin haberine göre; Mayıs ayında Seçimli Genel Kurul'u gerçekleştirmeyi planlayan Galatasaray'a Dernekler Masası'ndan beklediği yazı geldi.  Seçim havasına giren Galatasaray'da başkan adayları çoğalmaya başladı. Metin Öztürk ve Burak Elmas'ın ardından Tuncer Hunca da adaylığını açıkladı.

Eşref Hamamcıoğlu'nun ise pazar günkü Divan toplantısında adaylığını bildirmesi bekleniyor. Kulis çalışmalarına başlayan Yiğit Şardan, Mustafa Cengiz'in kararını bekliyor. Son dönemde sponsorluk anlaşmaları ve Belhanda kararı gibi geleceğe yönelik hamleler yapan Cengiz'in tekrar aday olacağı öğrenildi.

Mayıs ayında Seçimli Genel Kurul'u gerçekleştirmeyi planlayan Galatasaray'a sonunda Dernekler Masası'ndan beklediği yazı geldi. Seçimin yapılması yönünde hukuki bir engel bulunmuyor ancak kişiler arasında 5 metre mesafe olacak şekilde bir salon tahsis edilmesi şartı koşuldu.

Bu durumda Galatasaray Lisesi yerine Ali Sami Yen Stadı, kongre için mecburi istikamet olarak gözüküyor.

Fortuna Sittard başkanı Işıtan Gün konuğumuz olduğu programda Mayıs ayındaki seçimlerde başkan adayı Burak Elmas'ın listesinde olacağını açıkladı! 👇👇


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.