ü "Maxim ile Galatasaray ilgileniyor" - FCN Blog

"Maxim ile Galatasaray ilgileniyor"

Alexandru Maxim

Bu sezon Gaziantep FK ve Rizespor'da görev yapan teknik direktör Marius Sumudica, Maxim'le ilgili bir itirafta bulundu. Rizespor ile yollarını ayıran Marius Sumudica, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'un istediği konuşulan Gaziantep'ten eski öğrencisi Maxim'i Türkiye'nin devlerinin istediğini doğruladı

Galatasaray ve Beşiktaş'ın  Alexandru Maxim'le ilgilendiğini söyleyen Sumudica, "Maxim, Türkiye'de büyük takımların istediği bir oyuncu. Benimle birlikte çok gelişti. O bir takım lideri. Başlarda içine kapanık bir çocuk zannetmiştim ama yanılmışım. Onu maksimumuna ulaştırmayı başardım. Türkiye'deki dev takımların dikkatini çekti. Beşiktaş ve Galatasaray onunla ilgileniyor. Onunla çalıştığım ve kariyerinde iz bıraktığım için kendimle gurur duyuyorum." dedi.

Maxim'in Gaziantep FK ile olan sözleşmesi 2022'nin Haziran ayında sona eriyor.

Galatasaray haberleri için tıklayın! 
Futboldaki son gelişmeler için tıklayın!

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.