ü Emre Akbaba: Galatasaray için maddi olarak fedakarlıklar çok fazla! - FCN Blog

Emre Akbaba: Galatasaray için maddi olarak fedakarlıklar çok fazla!


Galatasaray'da sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Emre Akbaba hakkında çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı ve bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Tecrübeli oyuncu bu haberlere sadece gülüp geçtiğini de söyledi. 

Galatasaray ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Emre Akbaba hakkında Hürriyet gazetesinden Ali Naci Küçük, "Emre Akbaba yeni sözleşme için 500 bin Euro imza parası talep etti. Bu sezonki performansıyla beklentilerin çok altında kalan Emre Akbaba ile yeni sözleşme yapmak için masaya oturan sarı kırmızılılar, imza parası isteği karşısında şoke oldu." sözlerini söylemiş ve bunu haberleştirmişti. 

Bunun üzerine Emre Akbaba, Instagram hesabından bir açıklama yayınladı ve bunun gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Emre Akbaba yaptığı açıklamada, "Sezon başından beri hakkında birçok asparagas haber yapılmak suretiyle taraftarın önüne atıldım, sesimi çıkarmadım. Bu haberlere bu saatten sonra sadece gülüp geçiyorum. Benim Galatasaray için maddi olarak fedakarlıklar inanın gazetede çıkanlardan çok daha fazlası, bu kulüp için savaşırken de iki ayağımı sahada bıraktım. Zamanı gelince herkes görecek kimin ne talep ettiğini. Şimdi müsaade edin de hedefimize odaklanalım" sözlerini söyledi. 

Fortuna Sittard başkanı Işıtan Gün konuğumuz olduğu programda Mayıs ayındaki seçimlerde başkan adayı Burak Elmas'ın listesinde olacağını açıkladı ve projelerine dair fikirlerini açıkladı! 👇👇


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.