ü Fatih Terim'in yeni projesi: Kerem Aktürkoğlu! - FCN Blog

Fatih Terim'in yeni projesi: Kerem Aktürkoğlu!

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim sezon başında yaptığı sürpriz çıkışı, sezon sonunda da tekrarlamanın peşinde.. Taylan Antalyalı'nın yükselen formunda önemli bir yere sahip olan Terim, genç oyuncusu Kerem Aktürkoğlu'nu da sezonun son bölümünde ilk 11'e monte etmeyi planlıyor. Sezon boyunca gelişimi yakından takip edilen Kerem'in performansı da yüzleri güldürüyor. 

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre; yokluklarda her zaman bir yol bulmaya çalışan ve şapkadan tavşan çıkarmayı seven teknik direktör Fatih Terim'in elinden tuttuğu genç isim Göztepe maçına damga vurdu. Bu olay akla da stoper yokluğunda şans verilen Ozan Kabak'ın Liverpool'a kadar gitmesi, bir sezonu kulübede geçiren Taylan Antalyalı'nın bu sezonki çıkışı ile millî takıma kadar yükselmesini getirdi. Terim'in yedek kuvvet olarak sahaya sürdüğü Kerem'in on bir şansını iyi kullanması ise kariyeri adına önemli bir adımdı.

GELİŞİMİ İZLENDİ
Fatih Terim'in doğru zaman ve doğru yeri beklediği Kerem Aktürkoğlu, gerek dribbling'leri gerek doğru yerde bulunması gerek son vuruşları anlamında tam not alıyor. 22 yaşındaki genç ismin Falcao gibi bir oyuncu ile aynı idmana çıkması bile onun adına şans olarak değerlendiriliyor. Göztepe mücadelesinde fırsatı çok iyi değerlendiren ve on biri çok zorlayan Kerem ilerleyen haftalarda daha fazla süre alacak gibi görünüyor. Ki bu form durumunu devam ettirirse yeni sezonda ise on birin değişmezleri arasına girmesi kaçınılmaz gibi. 


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.