ü Levent Şahin: İzahı olmayan bir maç oynadık, özür dileriz... - FCN Blog

Levent Şahin: İzahı olmayan bir maç oynadık, özür dileriz...

Fatih Terim'in yokluğunda, bugün yedek kulübesinde takımın başında bulunan Galatasaray yardımcı antrenörü Levent Şahin, Hatayspor karşısında alınan mağlubiyet ve kötü oyun hakkında açıklamalarda bulundu.

İZAHI OLMAYAN BİR MAÇ OYNADIK, ÖZÜR DİLERİZ
“Bu geceyi bizim için izahı olmayan maç olarak değerlendiriyoruz. Hepimiz bu maçtan sonra özeleştiri yapıp buradan nasıl dersler çıkaracağımızı değerlendireceğiz. Milli maçlar sonrası maalesef bu tür maçlarla ve sonuçlarla karşılaşabiliyoruz. Bugün bizi üzen şey sonuçtan ziyade sahada göstermediğimiz tepki, şahsımıza, kişiliğimize ve Galatasaray’a yakışmayan bir mücadele olmasıydı. Bu tür durumlarla ilk kez karşılaşmıyoruz. Daha önce de karşılaştık. Sonuçta Galatasarayız. Bunu nasıl yönetiriz, buradan nasıl çıkarız bunun hesaplarını yapacağız. Sonuçtan ziyade oynanan oyun ve gösterilen mücadeleden ötürü camiamızdan ve taraftarımızdan kendi adıma özür diliyorum.“ 

BURADAN NASIL ÇIKABİLİRİZ, BUNUN HESAPLARINI YAPACAĞIZ
“Bu oyun yeterli değil. Bununla ilk kez karşılaşmıyoruz. Kalan maçlarda ne yapabiliriz, süreci nasıl yönetebiliriz, buradan nasıl çıkabiliriz, bunların hesaplarını yapacağız. Kendimize ve Galatasaray’a yakışan şekilde bu süreçten en kısa sürede çıkmaya çalışacağız. Oyuna dahil olan arkadaşlar bir tepki verdiler. Bu Galatasaray için yeterli, değildi. Sonuçtan çok bizi oynanan oyun ve verilen mücadele üzdü. Sadece oyuncu grubu olarak değerlendirilmesin. Hepimiz buna dahiliz.” 


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.