ü Levent Şahin: Sanırım Riva ile bir ses ve görüntü problemi oldu(!) - FCN Blog

Levent Şahin: Sanırım Riva ile bir ses ve görüntü problemi oldu(!)

Fatih Terim'in cezası nedeniyle bugün yine takımın başında, yedek kulübesinde bulunan Galatasaray yardımcı antrenörü Levent Şahin, Karagümrük mücadelesi sonrası özellikle maçın hakemi Ali Palabıyık hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SANIRIM RİVA İLE BİR SES VE GÖRÜNTÜ PROBLEMİ OLDU(!)
“Maça baktığımızda 20. dakikada, maç ve oyunun nasıl gideceği ile ilgili mesajı aldığımızı düşünüyoruz. Yedlin’in  pozisyonu ile ilgili konuşuyorum.  Şu anda kendisi kırık şüphesiyle hastaneye gidiyor. Bu pozisyonda maçın gidişatı ile ilgili net bir mesaj aldığımızı düşünüyorum. İyisini, kötüsünü, eksisini ve artısını değerlendiririz. 20. dakikadan itibaren seste ve görüntüde bir problem oldu sanırım Riva ile ilgili. Orta hakemin verdiği karara VAR müdahale ediyor, VAR’ın verdiği karara orta hakem müdahale ediyor…Oyunu kendi içimizde değerlendiririz. Golden sonra bir tepki verdik ve sonuçta golü bulduk. Uzaktan yakından iyi niyeti olduğunu düşünmediğim bir hakem grubu ile karşılaştık. Hem burası hem de Riva için söylüyorum bunu. Bu tabii ki bizim için bahane değil. Baktığınız zaman oyunun kaderini ve sonucunu etkileyecek nokta kararlar verildi. Futbol ve oyun adına çok üzgünüm. Sadece bunu söyleyebilirim.Taktik, mücadele ve istek anlamında oyun istediğimiz şekilde gidiyordu. Ta ki gol yiyene kadar. Gol yedikten sonra takım olarak çabuk reaksiyon verdik. Bizim dışımızda gelişen, kontrolümüzde olmayan olaylarla karşılaştık. “

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.