ü Ömer Bayram: İnanmak çok önemli, biz pes etmiyoruz! - FCN Blog

Ömer Bayram: İnanmak çok önemli, biz pes etmiyoruz!

Bugün, yedek kulübesinde kalan Saracchi yerine mücadeleye sol bekte başlayan Ömer Bayram, 1-1'lik Karagümrük mücadelesi sonrası açıklamalarda bulundu.

İNANMAK ÇOK ÖNEMLİ, BİZ PES ETMİYORUZ
“Tabii biz de her şeyin farkındayız. Sonuçta takım arkadaşlarımızla, hocamızla beraber biz bunu başaracağız. Biz hala inanıyoruz; çünkü Galatasaray bundan önce de son haftalarda ne yapabileceğini gösterdi. İnanmak çok önemli. Biz pes etmiyoruz. Zor bir maçtı. Maça iyi başladık. Keşke ilk golü bulsaydık. Aslında fırsat da yakaladık. O zaman maç farklı olabilirdi. Sonra gidişat da zaten kırmızı karttan sonra zorlaştı bizim için. Matematiksel olarak şansımız var. Her şey bizim elimizde. Çok daha fazla çalışıp tekrar Galatasaray’ın gerçek kimliğini sahaya yansıtmalıyız.” 

HERKES HER ŞEYİN FARKINDA
“Bundan önceki haftalarda da istemediğimiz sonuçlar aldık. Biz Galatasaray olarak neler yapabileceğimizi biliyoruz. İlk golü atamadığımız için belki orada bir gerginlik yaşadık. Çok daha fazla çalışıp son haftaları kayıpsız geçirip yolun sonunda bakacağız nasıl olacak.Takımda çok tecrübeli arkadaşlarımız var. Herkes her şeyin farkında. Sahada her şey bizim elimizde. Hocamız ne derse yapmaya çalışıyoruz. Sahada savaşan oyuncular biziz. Önümüzdeki maçları kayıpsız geçirmek istiyoruz.”

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.