ü Ryan Donk: Rakibimize golleri hediye ettik! - FCN Blog

Ryan Donk: Rakibimize golleri hediye ettik!

Galatasaray, Hatayspor'a karşı belki de sezonun en kötü maçlarından birini oynadı ve sahadan 3-0'lık mağlubiyetle ayrıldı. Ryan Donk mağlubiyet sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

SORUMLULUK ALMALI VE ÖNÜMÜZE BAKMALIYIZ
“İyi bir hava yakalamıştık. 8'de 8 yaptık güzel bir havaydı ama ne yazık ki onu devam ettiremedik. Bize karşı rakipler daha fazla motive oluyor, daha farklı hazırlanıyorlar tabii ki. Bugünkü maça baktığımızda 3-0 olmaması gereken bir skor. Ne yazık ki hatalar yaptık. Bundan sonra yapmamız gereken kalan 9 maçta bu hataları tekrarlamamak, sorumluluk almak ve önümüze bakmak.” 

RAKİBİMİZE GOLLERİ HEDİYE ETTİK
“Bir stoper oyuncusu olarak ben tabii ki kendi sorumluluğumu alıyorum. Defans hattı ve takım defansı olarak hepimizin sorumluluğunu alması gerekiyor. Yediğimiz gollere bakarsanız rakibe verdiğimiz hediye diyebiliriz. Bireysel çok hatamız oldu. Rakiplerimizin muhteşem aksiyonlarıyla veya hücum organizasyonlarıyla atılmış gollerden ziyade bizim onlara armağan ettiğimiz çok goller oldu. Ben de stoper oyuncusuyum, ben de sorumluluğumu alacağım. Defansif olarak daha iyi yerlere getirmemiz gerekiyor takımımızı. Şampiyonluk yolunda daha zorlu süreçlerden geçtik. Daha zorlu durumlarda biz şampiyonluğu kazandık. Benim herhangi bir korkum yok. Takımıma ve kendime çok güveniyorum. Bazı konularda kendimizi geliştirip bu 9 maça en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.