ü 4 aylık borç ödenecek! - FCN Blog

4 aylık borç ödenecek!

Galatasaray'da başkanlık görevine gelir gelmez teknik direktör Fatih Terim'le anlaşma sağlayan Burak Elmas geçtiğimiz günlerde Florya'daydı. Antrenman öncesinde saha kenarında Terim'le bir süre sohbet eden Elmas'ın gecikmiş alacaklarıyla ilgili olarak oyunculara ödeme sözü verdiği ortaya çıktı. Galatasaray'ın yeni başkanı çok kısa bir süre içerisinde 4 aylık geçmiş dönem alacaklarının ödeneceğini açıkladı. 

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; dış transfere başlamadan önce, içerideki sorunları halletmeye karar veren Galatasaray Yönetimi, birikmiş futbolcu alacaklarını hesaplara yatırıyor. Eski başkan Mustafa Cengiz döneminde, oyunculardan borçsuzluk kağıdı alınmasına rağmen, 4 aydır transfer taksitlerinin ödenmediği ortaya çıktı. Yeni başkan Burak Elmas ve ekibi ise Florya'daki huzuru sağlamak adına bu alacakların büyük bölümünü kapatarak, tekrar borçsuzluk kağıdı talep edecek ve dış transferi bitirmeye çalışacak. Ödeme işlemlerinin başladığı ve önümüzdeki hafta sonuna kadar tüm sıkıntıların çözüleceği ifade ediliyor.

Galatasaray'da Burak Elmas'ın kazandığı başkanlık seçimini, beklentileri ve yeni yabancı kuralını kulüp üyesi Ahmet Tirali ile konuştuk. İzlemeyi unutmayın! 


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.