ü Emre Akbaba'yla anlaşma tamam! - FCN Blog

Emre Akbaba'yla anlaşma tamam!

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren ve Aytaç Kara - Alpaslan Öztürk ikilisini resmi olarak açıklayan Galatasaray'da iç transfer çalışmaları devam ediyor. Daha önce Muslera ve Marcao'nun sözleşmesini uzattığını açıklayan Galatasaray'da uzun süredir bekleyen Emre Akbaba'nın da sözleşmesi yenileniyor. 

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray 'da sözleşmesi sona erip de kulüple tekrar el sıkışan isimlerden birinin de Emre Akbaba olduğu öğrenildi. Yıldız futbolcuyla yapılan görüşmelerde artık pürüz kalmadığı, yıllık ücret ve kontrat detaylarıyla ilgili bilgilerin kısa süre içinde netleşeceği belirtiliyor. Emre Akbaba'nın da 3 yıllık yeni sözleşmeye imza atması ve ücretinin Türk Lirası'na çevrilmesi bekleniyor. Rotasyonu geniş tutmak isteyen Cim Bom, senede 1.7 milyon Euro kazanan Emre Akbaba'ya yeni sözleşmesinde 10 milyon TL ödemeyi planlıyor.

Galatasaray Başkan Adayı Burak Elmas, FCN Blog Youtube kanalına konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulundu! Burak Elmas ile yaptığımız röportajı izlemeyi unutmayın. Kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz! 


Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, FCN Blog Youtube kanalına konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulundu! Metin Öztürk ile yaptığımız röportajı izlemeyi unutmayın. Kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz! 👇👇


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.