ü Emre Taşdemir'in sözleşmesi uzatılıyor! - FCN Blog

Emre Taşdemir'in sözleşmesi uzatılıyor!

Yeni sezon hazırlıklarına yardımcı antrenör Selçuk İnan nezdinde hazırlanan Galatasaray'da ilginç bir gelişme yaşandı. Galatasaray ile sözleşmesi sona eren ve henüz kulüp tarafından herhangi bir açıklama yapılmayan Emre Taşdemir yeni sezon öncesi çalışmalarda takımla birlikte antrenmanlara çıkıyor. 

2019 yılının Ocak ayında Galatasaray'a bedelsiz olarak transfer olan Emre Taşdemir, geçtiğimiz yıl Ocak ayında sözleşmesini bir sezonluğuna daha uzatmıştı. Koronavirüs salgınında gerçekleştirilen %15'lik indirim öncesinde kulüpten yıllık 2.2 milyon TL kazanan Emre Taşdemir, geride kalan 3 yıllık süre içerisinde sol bek rotasyonunda şans buldu. Marcelo Saracchi'nin yedeği olarak geçtiğimiz sezonu geçiren Emre Taşdemir sezon genelinde tüm kulvarlarda toplamda 12 maçta 674 dakika sahada kaldı ve bu maçlarda 2 asistlik katkı sağladı. 

Florya'da yeni sezon hazırlıklarına başlayan Galatasaray'da antrenmanlara çıkan 1995 doğumlu savunma oyuncusu hakkında resmi açıklamanın kısa bir süre içerisinde yapılması bekleniyor. 

Galatasaray haberleri için tıklayın! 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.