ü SON DAKİKA | Metin Öztürk seçim salonundan ayrıldı.. - FCN Blog

SON DAKİKA | Metin Öztürk seçim salonundan ayrıldı..

Galatasaray'da kulüp tarihinin en çok başkan adayının katıldığı ve 38. başkanının seçileceği seçimde heyecan sürüyor. 4700'den fazla üyenin oy kullandığı seçimlerde oy sayma işlemi devam ederken, 30 sandıktan 17'si açıldı. Yaşanan gelişmelerin ardından başkan adaylarından Metin Öztürk, rakiplerine başarılar dileyerek seçim salonundan ayrıldı. 

Öztürk geride kalan 16 sandık sonucunda 457 oy alırken, seçimi önde götüren adaylardan Eşref Hamamcıoğlu toplamda 840 oy aldı . Seçimin önemli isimlerinden birisi olan Burak Elmas ise son sandıklarda diğer adaylara nazaran ciddi sayıda oy alarak hem farkı azalttı hem de 712 oya ulaşarak zirveye ortak oldu. 

10'da başlayan seçimde oy verme işlemi 15'te sona ererken, oy sayımı da başladı. Pandemi nedeniyle bu yıl 30 sandıkta oy verme işlemi yapılırken, sandıklar ikişer olarak sayılmaya başlandı. Başkan adaylarından Metin Öztürk ilk sandıktan itibaren oyların sayımını salondan takip ederken, sandıklarının yarısının açılmasının ardından başkan adaylarından Burak Elmas ve Eşref Hamamcıoğlu'na başarılar dileyerek salondan ayrıldı. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.