ü Talat Papatya: Halil Akbunar için Galatasaray'dan resmi teklif yok! - FCN Blog

Talat Papatya: Halil Akbunar için Galatasaray'dan resmi teklif yok!

Halil Akbunar

Galatasaray'da seçime 14 gün kala bir yandan da gelecek sezon için transfer çalışmaları tam gaz sürüyor. Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara transferlerini bitiren Galatasaray, Göztepe'den Halil Akbunar için de harekete geçmişti. İzmir ekibinden konuyla ilgili resmi açıklama da geldi. 

Göztepe 2. Başkanı Talat Papatya, Halil Akbunar'ın transferde Galatasaray ile anılması üzerine konuştu. beIN Sports'a konuşan Papatya, "Halil Akbunar için Galatasaray'ın bir ilgisi olduğunu basından okuyoruz, başkan ile görüşme yapılacağı bilgisi var ama resmi bir teklif yok. Birçok kulübün ilgilendiğini biliyorum" dedi.

"HALİL'İN ÖNCELİKLERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ"

Halil Akbunar'ın düşüncesinin transferde önemli rol oynayacağını söyleyen yönetici, "Halil, Göztepe'nin altyapısından yetişen değerli bir oyuncumuz. Halil için de, bizim için de iyi olacak bir şart olursa değerlendirilebilir diyorum. Bu sözümden lütfen yanlış bir şey anlaşılmasın. Burada Halil'in de öncelikleri önemlidir. Çünkü o bizim evladımız." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkan Adayı Burak Elmas, FCN Blog Youtube kanalına konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulundu! Burak Elmas ile yaptığımız röportajı izlemeyi unutmayın. Kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz! 


Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, FCN Blog Youtube kanalına konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulundu! Metin Öztürk ile yaptığımız röportajı izlemeyi unutmayın. Kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz! 👇👇


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.