ü Fatih Terim raporunu bıraktı: 14 Haziran'da başlayın! - FCN Blog

Fatih Terim raporunu bıraktı: 14 Haziran'da başlayın!

Galatasaray'da camianın gözü kulağı 19 Haziran'da gerçekleştirilecek seçimlerde olurken, bir yandan da yeni sezon hazırlıkları merakla bekleniyor. Şampiyonlar Ligi elemeleri nedeniyle sezonu erken açacak olan Cimbom'da takımı kimin hazırlayacağı veya çalışmalar büyük bir merak konusu olurken, teknik direktör Fatih Terim görevinin son gününde hazırladığı raporunu Florya'daki çalışma odasında bıraktı. 

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Pazartesi günü Galatasaray'la sözleşmesi sona eren teknik direktör Fatih Terim, görevini bırakırken yönetime kapsamlı bir rapor sunmayı ihmal etmedi. Sözleşmesi biten yerli oyunculardan Ömer Bayram ve Emre Akbaba'nın takımda kalması gerektiğini ifade eden Terim, 20-21 Temmuz'daki Şampiyonlar Ligi ön elemesini dikkate aldı ve "Futbol takımı 14 Haziran Pazartesi günü Florya'da yeni sezon için toplansın." tavsiyesinde bulundu. Fatih Terim, kendisi ile devam edilmemesi halinde de futbol takımı ile ilgili antrenmandan transfere kadar kapsamlı raporunu yeni gelecek hocaya teslim etmeye hazır.

KAMP VE HAZIRLIK MAÇLARI
Terim sözleşmesinin son gününde Florya'da hazırladığı raporda Süper Lig başlayana kadarki kamp ve antrenman programını A'dan Z'ye saat saat hazırladı. Pandemi koşullarında Avrupa'da kamp mümkün gözükmüyor ve geçen sezon olduğu gibi takım Florya'da sezona hazırlanacak. Ancak Avrupa'da birkaç takımla hazırlık maçı oynanması konusunda temaslar kuruldu ve bu takımlara ait bilgiler, taslak programlar da raporda yer aldı. 

SEÇİME KADAR MÜDERRİSOĞLU
Durumunun netleşmesi için 19 Haziran'daki seçimi bekleyen Fatih Terim'in "Yeni seçilecek başkan ve yönetim 'gel' derse, hemen (20-21 Haziran) Florya'ya gidip takımla idmanlara başlarım" dediği öğrenildi. Terim'in raporu yönetim tarafından dikkate alınır ve Futbol A Takımı 14 Haziran'da Florya'da toplanırsa, altyapıdan hocalar idmanları yönetecek. Şu anda Terim ve ekibi görevden ayrıldığı için U-19 Takımı Koordinatörü Ceyhun Müderrisoğlu teknik direktör meselesi netleşene kadar takımı sezona hazırlayabilir.

Galatasaray Başkan Adayı Burak Elmas, FCN Blog Youtube kanalına konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulundu! Burak Elmas ile yaptığımız röportajı izlemeyi unutmayın. Kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz! 


Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, FCN Blog Youtube kanalına konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulundu! Metin Öztürk ile yaptığımız röportajı izlemeyi unutmayın. Kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz! 👇👇


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.