ü Yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleşti! - FCN Blog

Yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleşti!

Hafta sonu yapılan başkanlık seçimlerini kazanan Burak Elmas, mazbatasını almasıyla birlikte göreve resmen başladı. Kulüp tarihinin son dönemdeki en genç başkanı olan Elmas, bugün ekibiyle yaptığı toplantının ardından yönetim kurulunun görev dağılımını da resmi olarak açıkladı.

Kulüpten yapılan resmi açıklamada Burak Elmas'ın başkanlığındaki yönetim kurulunda ikinci başkan olarak Ali Polat Bengiserp yer alırken, başkan yardımcıları Rezan Epözdemir ve Bikem Kanık oldu. Kulübün genel sekreterliği görevine Köksal Ünlü getirilirken, yönetim kurulu sözcülüğü görevine de Remzi Sanver getirildi. Muhasip üye olarak ise Burçak Emre Zorlu yer aldı. 

Yönetim tarafından her ne kadar resmi olarak açıklanmasa da futbol şubesinden sorumlu yönetici olarak Işıtan Gün, basketboldan sorumlu yönetici olarak da Reha Keskin'in görev yapacağı iddia edildi. 


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.