ü Becali'den Morutan açıklaması! - FCN Blog

Becali'den Morutan açıklaması!


Galatasaray'da transfer gündeminin ilk sırasında yer alan Olimpiu Morutan konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Transferi merak konusu olan 22 yaşındaki oyuncuyla ilgili Steaua Bükreş sahibi Gigi Becali açıklamalarda bulundu. 

İlk olarak yaptığı açıklamada transferin bittiğini söyleyen ve "Morutan'ın Galatasaray'a transferi %99 tamamlandı, o İstanbul'a gidiyor" açıklamalarını yapan Becali sonrasında ise farklı bir açıklamada bulundu. 

Gigi Becali, Galatasaray'ın henüz istediği teklifi yapmadığını söyledi ve "Galatasaray, Morutan için muhtemelen 10 milyon avro verme kararı aldı. Yarın teklifi yapabilirler. Henüz bir resmi bir teklif iletmediler ama görüşüyoruz. Ben 10 milyon avro istedim. Onlar önce 8, sonra 9 dediler ama ben 10'da ısrar ettim." sözlerini söyledi. 

Galatasaray haberleri için tıklayın! 

Transfer haberleri için tıklayın! 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.