ü Fernando Muslera: Dün benim için çok zor bir gündü! - FCN Blog

Fernando Muslera: Dün benim için çok zor bir gündü!

PSV Eindhoven karşısındaki performansıyla eleştirilerin odak noktası olan Fernando Muslera, karşılaşmanın ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Çok zor bir geceyi geride bıraktığını belirten Uruguaylı kaleci, verilen destekten ötürü taraftarlara teşekkür etti. 

Yaptığımız meslek bize bazen zor anlar yaşatıyor, kendinizi sürekli daha fazla geliştirmek istiyorsunuz. Dün benim için hiçbir şeyin yolunda gitmediği, çok zor bir gündü. Ancak her zaman yaptığım gibi, her gün daha ileri gitmeye ve her şeye hazırlıklı olmaya devam edeceğim. Bana şartlar ne olursa olsun destek veren taraftarımıza, hocam Fatih Terim’e, teknik heyete, takım arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarımıza ve Galatasaray’ın büyük ailesine çok teşekkür ederim. Bu benim ve ailem için büyük anlam ifade ediyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.