ü Galatasaray'da değişim başlıyor! - FCN Blog

Galatasaray'da değişim başlıyor!

Başkanlık seçimini Burak Elmas'ın kazanmasıyla birlikte Galatasaray'da yeniden göreve başlayan Fatih Terim, yeni sezondan itibaren kadroda önemli bir değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. Kadrosunu gençleştirmeye ve geleceğe yönelik planlar yapmaya başlayan deneyimli teknik adam başkan Burak Elmas ile de sık sık görüşerek yol haritasını birlikte belirliyor. 

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre; Burak Elmas’ın başkan seçilmesiyle beraber tekrar görevine dönen ve çok heyecanlı olduğunun altını çizen Fatih Terim, geleceğin takımını kurmak için düğmeye bastı. Elmas’ın görevi devralmasının üzerinden çok uzun bir zaman geçmemesine rağmen sık sık bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapan tecrübeli teknik adam, kafasındaki projeleri anlattı. Genç oyuncuların ağırlıklı olduğu bir kadro kurmak istediğini belirten Terim’in bu isteği Başkan Elmas tarafından da olumlu karşılandı.

MENAJERLERİNİ ÇAĞIRACAKLAR

Yerli ve yabancı transferlerde liste oluşturan Terim, takım içindeki maliyetleri de dengelemek amacında. Bu sayede yüksek ücret alan isimlerle de yolların ayrılması planlanıyor. Takımın tecrübeli isimleri Falcao, Feghouli ve Babel’in menajerleri kulübe çağrılacak. Bonservis beklentisinden vazgeçildiği belirtilerek kendilerine kulüp bulmaları net bir şekilde ifade edilecek. Yönetim bu üç oyuncuyu gönderip 11 milyon avronun üstünde bir maliyetten kurtulmayı hedefliyor.

Galatasaray haberleri için tıklayın!  

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.