ü Gedson için başkan bizzat görüşecek! - FCN Blog

Gedson için başkan bizzat görüşecek!

Haziran ayındaki seçimleri kazanan ve mali anlamda darboğazda olunan bir süreci geride bırakan yeni başkan Burak Elmas, transfer çalışmaları için de bizzat devreye girdi. Teknik direktör Fatih Terim'in listesinde ilk sırada yer alan Gedson Fernandes transferi için Benfica yönetimiyle görüşecek olan Elmas, bu transferi başarıyla sonlandırarak camiaya ilk hediyesini vermek istiyor. 

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray’da Gedson Fernandes transferinde sona yaklaşılıyor. Bir süredir çıkmazda olan görüşmelerin yeniden ivme kazanması ve olumlu yönde seyretmesinde en önemli faktörün Başkan Burak Elmas olduğu ortaya çıktı. Elmas, aracıları ortadan kaldırıp Benfica ile temasa geçmesinin ardından yeni rotasını da belirledi. Galatasaray'ın çiçeği burnunda başkanı, Portekiz kulübüyle yüz yüze görüşüp bizzat pazarlık masasına oturma kararı aldı. 

Gedson Fernandes ile prensipte anlaşan Burak Elmas, menajerlerin başta Beşiktaş olmak üzere başka takımlara önerilmesi üzerine işi bir an önce bitirme adımı attı. Benfica yönetimiyle yapılacak görüşmelerin ana çerçevesi ise belli: Kiralık değil satın alma.. Portekiz kulübü, Gedson'u satmak istiyor. Galatasaray da şartları görüşmek için randevu aldı. Elmas'ın çantasında vadeli bir ödeme planı bulunuyor. Taraflar hafta başında bir araya gelip süreci hızlandıracak.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Benfica'nın antrenman kadrosunda Gedson Fernandes de yer alıyor. Gedson, teknik direktör Jorge Jesus'un geniş kadrosunda yer alıyor.

Galatasaray haberleri için tıklayın! 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.