ü Omar Elabdellaoui çalışmalara başladı! - FCN Blog

Omar Elabdellaoui çalışmalara başladı!

Aralık ayında ailesiyle birlikte yılbaşı kutlamasında havai fişek patlaması sonucunda gözünden ağır yaralanan ve uzun bir süre rehabilitasyon tedavisini sürdüren Omar Elabdellaoui'den sevindirici haber geldi. Daha önce gözünden iki kez operasyon geçiren Norveçli savunmacının yeni sezon öncesinde  takımdan ayrı çalışmalara başladığı açıklandı! 

Kulüpten yapılan açıklamada "Galatasaray futbol takımı, 2021-2022 sezonu hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmana teknik ısınma ile başlandı. Daha sonra gruplar hâlinde beşe iki top kapma çalışması yapıldı. Devam eden bölümde 2x15 dakika beşe beş dar alan oyunları oynandı. Son bölümde ise sonuçlandırma çalışmaları üzerinde duruldu. Antrenman, soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. Mostafa Mohamed, tedavisinin ardından fizyoterapist eşliğinde sahada koşu çalışmalarına devam etti. Brezilya’dan döndükten sonra yasal karantina süresi tamamlanan Marcao Teixeira, bireysel çalışmalarının ardından takım çalışmalarında yer almaya başladı. Bireysel çalışmalarının yanı sıra önümüzdeki süreçte kısmi olarak takım çalışmalarında da yer alması planlanan Omar Elabdellaoui’nin operasyonel süreçleri devam edecek. Galatasaray futbol takımı yeni sezon hazırlıklarını yarın sabah saat 10.30’da yapacağı çalışmayla sürdürecek." ifadelerine yer verildi. 

Geçtiğimiz sezon başında Galatasaray'a bedelsiz olarak transfer olan Omar, sezonun ilk bölümünde 13 maçta görev yaparken, yılbaşı kutlamasında gözünden yaralanmasının ardından sezonu kapatmıştı. Norveçli oyuncuya bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

Galatasaray haberleri için tıklayın! 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.